Na vlastní kůži

Nedaří se Vám získat nadhled nad situací, pohnout se z místa?

Možná Vám něco brání ...

 • Někdy máte řešení přímo před nosem, jenže ho nevidíte.
 • Na situace totiž máte svůj osvědčený mustr. Používáte ho i tam, kde se moc nehodí. Ani o tom nevíte, děláte to automaticky.
 • Ten mustr vám brání uvidět jiné možnosti. Je jako ta koule na noze, která vám brání jít dál. 

Když prohlédnete, můžete ten svůj mustr změnit, a tak překročit svůj stín, začít myslet i konat jinak.

Stáhněte si zdarma návodný ebook pro sebe-řízení Na vlastní kůži

.
 • Vaše osobní údaje (e-mailová adresa) jsou u mně (PhDr. Martina Dobešová) v bezpečí, dbám na zásady Ochrany osobních údajů dle české a evropské legislativy.

 • Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním těchto údajů potřebných pro zaslání eBooku a dalších případných informací ode mě k souvisejícím tématům. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Rád čítam knihy od Dana Millmana a tiež knihy tipu "Tajomstvo". Už som sa s týmito vecami stretol a verím, že všetko je v hlave. Alebo tam to začína. V tvojej knihe je to ale všetko pekne pokope a jasné. Ešte si knižku budem čítať. Beriem ju ako taký vreckový slovník do života :). Takisto sa mi páčia tvoje ilustrácie. Kniha je premňa naozaj zrozumiteľná. To je veľké plus. V jednoduchosti je krása :). Knižka na mňa zapôsobila hneď od prvej vety. A viem, že sa ku mne nedostala náhodou. Dúfam, že si ju prečíta čo najviac ľudí a pomôže. Tvoje poslanie je dôležité. Môže zmeniť životy mnohým. A úplne jednoducho. Ešte raz vďaka 🙂
Marián Dyno BuričSpisovatel

Co se v ebooku Na vlastní kůži dozvíte:

 • Principy situačního učení
  Jak situace promlouvají. Co si pamatujeme. Jak to používáme.
 • Rub a líc poučení ze situací
  Přihrádky v naší hlavě a jak je můžeme u sebe obrátit
 • Jak čelit překážkám
  Kde vzít sílu čelit překážkám napoví trefná paralela PARKUR
 • Síla obraznosti

  Co si lze představit"jako", může být pak i doopravdy

 • Zkusit na vlastní kůži
  Otázky k nahlédnutí Vaší situace a překlopení rubu v líc

Přečtěte si krásné reference na ebook  zdarma Na vlastní kůži

Vaše krásné reference

Na vlastní kůži již zakusil/a

Na Martinin ebook jsem byla zvědavá, protože jeho téma pro mě bylo trochu tajemstvím. Když jsem si ho přečetla a zpracovala jsem si otázky, které jsou v něm obsažené, až mě zaskočilo, co jsem si uvědomila. Díky tomu se mi v mysli vynořila paralela, která mě provází životem. Jsem z toho teď trochu v šoku, ale cítím velikou vděčnost za to, že to teď vidím. Díky Martině se mi otevřely oči. Můžu s tím teď začít pracovat a vytvářet si život podle svých představ. Protože teď už vím, že mám tu moc to změnit. A za to děkuji!!! Ebook bych doporučila všem, kteří si s něčím v životě nevědí rady. Díky ebooku se jim může povést najít ty paralely a začít s nimi pracovat.
Zdeňka Slaninová
Milá Marti, ano Tvůj ebook se mnou ladí, brnknul na moji strunu, ne, přímo zahrál na celou sadu mých strun! Moc Ti za něj děkuji! Hodlám si ho číst opakovaně, abych si připomínala všechny ty zajímavé myšlenky. Vlastně jich většinu už znám, ale takhle pohromadě vytvářejí ucelený a smysluplný celek - vnímavý pohled na téma řešení situací, které člověk nezvládá. Chci říct, že se mnou velmi rezonuje to, co píšeš, a jsem rozhodnutá, podle Tvého návodu, na sobě začít pracovat. Také velmi oceňuji způsob, jakým své poznatky sděluješ - vlídně a s nadhledem. Při četbě jsem měla pocit, jako bych četla nějaké své vlastní poznámky, které mi teprve teď začaly dávat smysl. Ještě jednou za ně i za ten pocit děkuji!
Eva Koudelová

Ebook Na vlastní kůži jsem přečetla jedním dechem. Líbí se mi jednoduchost psaní a také grafického, velice originálního provedení. Ebook přišel právě ve chvíli, kdy jsem si potřebovala utřídit pár důležitých věcí. Použila jsem k tomu Otázky k zamyšlení. Teď s vědomím, že už o té situaci opravdu něco vím, se mi lépe dýchá. Lépe vidím a také strach je mnohem menší, ne-li pryč. Rychlý tip: Jak obrátit rub v líc a úžasnou paralelu s Parkurem jsem si vytiskla a dala na pracovní stůl. Děkuji, že vím, že mohu sedět v sedle.

Zuzana Walsh
Na vlastní kůži je ebook, který řádně prověřil promazání mých mozkových závitů. S časovým odstupem se z mlhy zmatku - hlava nerozumí - vynořilo pochopení - tělo cítí a já vím! Děkuji!
Jaroslava Kodýtková
Teda Marti ... wow ... úžasně zpracované, originální, srozumitelné a velmi inspirativní! Jsi hvězda! Při koučování hodně používám vizualizace, vyhledávání "modelových situací" a propojování zážitků, pocitů, rozhodnutí, výsledku ... vidím v tom hodně "paralel" k Tvé "etologii řízení" ... ale to je možná právě tím, že text Tvé knihy vnímám přes mé zkušenosti a situace, které prožívám ... líbí se mi "odbočka k neuronům", zapojení vědy a odkazy na pohádky 🙂 ... a úplně super je "Nápověda od paralely - parkur!"
Magda Řeřábková
Ebook mě velice překvapil, jak jde přímo k věci, je v něm i praktický úkol, který jsem si hned udělala a můžu říct, že jsem přišla na nejednu věc. Rozhodně doporučuju každému, kdo chce svůj život změnit k lepšímu a nebojí se řešit svoje bolístky ať už sám, nebo s pomocí.
Helena Kofroňová
Nádherná a poučná prechádzka svetom paralel. Donúti Vás zamyslieť sa. Každý deň je mozaika rôznych situácií. Od tých, pri ktorých máme v podvedomí naprogramovaný x-krát overený vzorec správania sa,  ktorý sa spúšťa automaticky a vieme, že sa môžeme na neho spoľahnúť. Až po tie, v ktorých máme zrazu pocit, že nevieme „kudy kam“. Hľadáme riešenia, hľadáme odpovede, „topíme sa“ a chytáme sa nitky. A to je ten správny čas vybrať sa pre odpovede do sveta paralel. V ebooku sa dočítate AKO. Schválne, skúste napríklad paralelu - parkúr. Ja síce na koni neviem jazdiť, ale pri zdolávaní prekážky si na toho „pomyselného“ koňa určite sadnem.
Lenka Ďuricová
Po přečtení eBooku Na vlastní kůži jsem si okamžitě vyzkoušela moc situačních paralel. Bylo to pro mě velmi přínosné, protože jsem objevila další stereotypy, které mně brání si splnit svá přání. Zároveň jsem si zábavnou formou uvědomila nejen co, ale taky jsem hned začala realizovat jak tyto stereotypy změnit. Moc děkuji. 😀
Štěpánka Zeithamlová
e-book Na vlastní kůži se mi obsahově moc líbí. Autorka přehledně rozebírá, jak reagujeme v různých situacích, jaká poučení si z toho bereme, jak se rozhodujeme a jaké vzorce si programujeme v hlavě. Když se naučíme rozpoznat, jak naše mysl funguje, můžeme ji lépe využívat. Můžeme lépe zvládat překážky, které nám přijdou do cesty. Nemusíme se z nich hroutit, ale naopak je využít pro svůj další růst. Sama se o tato témata velmi zajímám a pracuji s nimi. E-book doporučuji všem, kteří se na své cestě poznání chtějí posunout zase o kousek dál :-). Marti, přeji Ti hodně spokojených čtenářů a nejen to. Hlavně aby si to, co píšeš, uvědomovali ve svém životě a používali to.
Dita Breberová
eBook Na vlastní kůži je krásně a přehledně zpracovaný a jednoduše vede přímo k jádru. Knížka je moc hezky členěná, ty malé grafické prvky vypadají moc hezky, takové bodíky, na kterých spočine oko a možná i zbystří (panáčci) a vzbudí zvědavost. Osobní fotky ebooku dávají autentičnost, že je to zažito a otestováno ... nejen na zvířatech :-). Závěrečné otázky nakonec vedou k aktivitě - zastavit se, podívat se, vypnout autopilota, zamyslet se. Celkově moc prima dojem! Uvědomění si paralel a kladení si otázek je důležité v každé práci na sobě, pokud chceme něco změnit. Ebook mě osobně pomohl na chvíli přepnout do „tady a teď“ zastavit se, podívat se na svoji situaci a pomocí otázek na konci textu uvidět věci z trochu jiného úhlu. Díky!
Hana Formánková
E-kniha "Na vlastní kůži" je stručná, ale zato výstižná. A hlavne pravdivá. Paralely, podľa ktorých sa odvíja náš život, sú jasne opísané. Ďakujem Martine za návod a vrelo odporúčam si knihu nie len prečítať, ale aj sa nad ňou zamyslieť."
Marián Dyno Burič

Stáhněte si zdarma Na vlastní kůži

.

Vzpomínka ... Jarní  pohodové ráno s Korou a Nikolkou

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video