PF 2020 – Lásku, zdraví, přátele

Dnes je poslední den v roce,

a tak jen krátce.
Kdysi jsem stála na náměstí. Kolem se míhaly postavy a zvuky, byl vánoční trh. Stála tam i brána se zvonkem. Prý když člověk zazvoní, vysloví 3 přání a projde tou branou, tak se mu to splní. Dlouho jsem přemýšlela – co když se přání skutečně vyplní? Nakonec jsem si prostě přála lásku, zdraví a přátelství. A pak se to stalo. Ale úplně jinak, než jsem čekala.

  • A tak to bylo i letos. Přála jsem si bezva práci, zdraví pro mou dýchavičnou kobylku, vydat Zvířátka, spustit online kurz. A pozor na Prozřetelnost, která si stejně udělá, co se jí zamane. A tak se i stalo. Pejska Nikolku už 12. ledna srazilo auto, tři měsíce jsme bojovali o její nohy a pak chodili jako hlemýžď, nebo jsem ji nosila v klokance. Na podzim se to konečně zlomilo. Začala se mnou zase běhat lesem, i když většinou po třech.
  • A tak ačkoli se vyplnilo vše, co jsem si přála, a to nadmíru, ten největší dar letos je, že milá Nikolka žije a chodí.

Vám všem přeji v roce 2020 lásku, zdraví, přátele a své nejbližší objímám.

Vaše,
PhDr. Martina Dobešová, Ph.D.

Martina Dobešová
Pomáhám uchopit podstatu, esenci i zdánlivě složitých, nehnutelných věcí a najít způsob, jak je změnit. Mým darem je osvětlit situaci, ukázat cestu a podpořit, dokud není hotovo. Vidět a dojít dál. Můj příběh si přečtěte zde >>> Sebepoznávací pohádky jsou tady >>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů