Počítání oveček

Jak to, že díky ovečkám usneme? 
V čem je kouzlo pohádky Počítání oveček? 

Když nás někdo či něco rozhodí, pomůže opřít se o něco skutečného, co vidíte, cítíte, slyšíte. Dát stranou interpretace, závěry, dojmy, vyčistit si hlavu. Počítat obláčky nad hlavou, jmenovat květiny na louce. Dotknout se bílé vlny oveček. 

Pohádka Počítání oveček má velkou hloubku a přitom je nám doslova na dosah, stačí jen natáhnout ruku:

  • Odhalte tajemství představivosti pro zažití dne
  • Jak vytvořit svou vlastní pohádku k usnutí
  • Tři verze pohádky Počítání oveček
  • Kreslená krátká video-pohádka

Šipka pohádka

Stáhněte si zdarma ilustrovaný ebookvideo pohádku Počítání oveček

Šipka pohádka

Vaše osobní údaje (= pouze e-mailová adresa) jsou u mně (PhDr. Martina Dobešová) v bezpečí, dbám na zásady Ochrany osobních údajů dle české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka níže vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním těchto údajů potřebných pro zaslání eBooku a dalších případných informací ode mě k souvisejícím tématům. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.Šipka pohádka

Ahoj Marti, děkuji, dcerka už spí. Pohádka funguje, i když není večer. Potřebovala jen trochu klidu a bezpečí. I mně to teď pomohlo. Soustředit se na pozorování a nehodnotit. Nevyčítat si, jen se dívat na ovečky. A to se stalo asi díky té obyčejnosti a jednoduchosti knížky, která opravdu uklidňuje. Ocitla jsem se ve vyhřáté, prosluněné krajině, chodily tam ovečky se zvonkem na krku, takže když šly, znělo to jako zvonkohra. Ovečky jsou v domečku ... A ty obrázky, to je krása.

Jana ŠulováŽivelné omalovánky ~ janasulova.cz

Je to skvělý text! Mě pokaždé znovu dostane, jak jsou věci vlastně prosté a přitom neviděné ... Kdo by to do takové nenápadné pohádky řekl, že je tak mocná - i pro dospělé. To kouzlo pohádek... A Tvých vhledů :-). Bez nich tyhle poklady většina lidí ani neuvidí. Neprožije...neprocítí...

Eva KoudelováStillife ~ eva-koudelova.cz

Ochutnávka - Audio-balada Počítání oveček - je na jediné kliknutí zde

Počítání oveček audio pohádka ♥