Farma Předbořice, Kačenka Vrátníková, Kutná Hora

Štastné kozenky u Kačenky

Mám štěstí – mé malé dítě si může pochovat králíčka, uhnout krůtě, chytat kachny. Na statku, kde mám ustájenou kobylku, je snad vše, po čem dítě touží.

Jezdívala jsem kdysi za babičkou na vesnici. Byl to můj dětský ráj. Prý jsem tam stále tahala koťata. Kam jsme se jako děti vrtly, běhal s námi pes. Dodnes vzpomínám, jak mne jednou honily husy, byly tak vysoké! A na smutný konec kozlíčka Lojzy.

Teď jsem vděčná “tetě Kačence” ze statku v Předbořicích, že díky ní i moje dcerka může zažít ten ráj.

A kde že mám toho koně? U Kutné Hory, hned za rybníkem z labutěmi. Tyto labutě vystupují i v mém videu pro blog Zlatých pohádek: podívejte se na článek Vznešenost labutě.

O farmě a stáji Předbořice, jsem také natočila video, s pejskem Nikolkou, jak jinak, však se sami podívejte, jaké to tu je, třeba někdy i zajedete. Kačence jsem vytvořila i webové stránky, jsou zde: http://farmapredborice.webnode.cz

Martina Dobešová
Pomáhám uchopit podstatu, esenci i zdánlivě složitých, nehnutelných věcí a najít způsob, jak je změnit. Mým darem je osvětlit situaci, ukázat cestu a podpořit, dokud není hotovo. Vidět a dojít dál. Můj příběh si přečtěte zde >>> Sebepoznávací pohádky jsou tady >>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů