Vidím krásu

2 minutky a 12 cviků pro Váš obličej

Koučink a pohádky od Martina Dobešová, sebepoznání, zlaté pohádky a etologie řízení

VIDEO LEKCE A PDF KE STAŽENÍ

 • Jak se dnes cítíte při pohledu do zrcadla? Vnímáte změny na svém obličeji a zvažujete, jak o něj pečovat?

 • Hledáte jiné řešení, než jsou operace, drahé kúry, liftingy? Chcete si účinně, bezpečně a rychle pomoci Vy sami?
 • Už jste o obličejové gymnastice slyšeli, ale cviky si nepamatujete a nevytrváte? Hledáte způsob, jak si cviky zapamatovat a přimět se ke cvičení?
 • Jste ochotni dát svému obličeji 2 minutky denně? Pak jste tu správně! Cvičení Vám usnadní náčrtky a jednoduché triky na to, jak si cviky pamatovat a užít.

STAČÍ PÁR CVIKŮ A JEN 2 MINUTKY DENNĚ.
JIŽ DO 2 TÝDNŮ UVIDÍTE PEVNĚJŠÍ TVÁŘE, VÍČKA, BRADU, HLADŠÍ ČELO, RTY.

Přibývající vrásky nejsme nikdo schopny zastavit, přitom krásné chceme být všechny. Sama se věnuji kosmetice a cítila jsem, že kvalitní krémy nejsou všemocné. Tento kurz mi ukázal, jak pomocí pár minut mohu docílit ještě větší efektivity. Navíc kurz je podán s láskou a obrovskou laskavostí. Dostáváme tak cenné informace! Děkuju za něj. Teď už to “jen” uvést do praxe 😉
Irena Marek Brejchovairenabrejchova.cz

V kurzu Vidím krásu se naučíte, jak podpořit svou krásu během pouhých 2 minut denně:

 • Názorně uvidíte jednoduché a účinné cviky obličeje, získáte jejich popis a také náčrtek pro zapamatování. Cviky se jmenují tak, aby Vám již název připomněl, jak na to jít.

 • Na každou z 5 hlavních partií - čelo, brada, tváře, rty, víčka - se naučíte 2 cviky, a můžete si je tak podle nálady obměňovat

 • K tomu se dozvíte jednoduché triky, jak si cviky zapamatovat a přimět se ke cvičení.
 • Dostanete shrnutí cvičení na jediném přehledném listu papíru, který můžete mít vždy po ruce. Díky trikům a náčtrkům bude pro Vás snadné cviky skutečně uvést do praxe!

"Vraví sa, že v jednoduchosti je krása... A v tomto kurze to platí doslova - ide o pár jednoduchých cvikov pre krásu - pre krásu tváre, ktorá je našou vizitkou. A my, ženy túžime byť krásne!! Lenže často tú túžbu zatienia myšlienky o našej nedokonalosti a malej sebaláske, výhovorky o nedostatku času... Kurz je krásne, decentne a citlivo pripravený. Je úžasnou kombináciou konkrétnych jednoduchých cvikov, a tiež láskavých pripomenutí a pomôcok, ako v cvičení vytrvať. A hlavne - dovoliť si tú krásu okolo a v sebe vidieť. Ja takéto prepojenia milujem. Takže vrelo odporúčam."
Monika Habšudovámonikahabsudova.sk
Koučink a pohádky od Martina Dobešová, sebepoznání, zlaté pohádky a etologie řízení

A co navíc?

 • Získáte cvik navíc na tu naši bolavou partii - oční víčka.
 • Naučíte se bonusový cvik "Lev", který procvičí celý obličej, tak říkajíc vše v jednom, takže když zapomenete cvičit, můžete to místo výčitek "dát všechno ven".
 • Máte od nás 30 minut online konzultace zdarma, tedy přímou podporu a jistotu při provádění cviků
 • Cviky a triky si můžete vytisknout, máte k dispozici jednostránkové pracovní listy.Přístup ke všem videím kurzu a pracovním listům máte hned a napořád.
Kupodivu mi hodně pomohlo "vyndat to ven" - ten cvik z kurzu je dobrý! Tvoje dílo úchvatné, přehledné, pochopitelné, motivující.
Jaromíra Pechovájaromirapechova.cz
 • Lepší krém pro 30+, či návštěva kosmetičky stojí 500+.  A mažeme se stále dokola a chodíme na kosmetiku rádi! Vyhlížíme efekt a efekt to jistě má.
 • Jenže pouze ty krémy a zákroky svaly obličeje neposílí. Je třeba ty naše svaly sem tam zapojit do cvičení. Trochu je protáhnout. Co nepoužíváme, zakrňuje.
 • Ani cvičení proud času neotočí. Ale cvičením můžete svůj obličej oživit, vrátit pár let zpět a dívat se přitom na sebe s větší laskavostí

Na kolik byste takový výsledek cvičení ocenili?

Cenu lekcí jsem přirovnala k návštěvě kosmetiky nebo denní a noční dózičce s pěstícím krémem,  1500 Kč.  Co se tu naučíte ovšem nikdy neubude!

A protože věřím tomu, že cviky a tipy zde předané jsou cenné a skutečně fungují, tak je Vidím krásu za pouhou třetinu:

   >>  jen za 490 Kč.

Zkuste si cviky a triky, máte 30 dní garanci. Efekt cvičení uvidíte již do 2 týdnů.


Hledala jsem řešení pro zpevnění pleti a našla. Jednotlivé cviky jsou názorně a jasně vysvětlené. Je to opravdu "rychlovka". Po pár týdnech vidím zlepšení: pleť je vypnutější a zářivější. Za mě kurz splnil očekávání 🙂
Bára Šantorová

Kdo Vás cviky a triky provede?

Při cvičení vždy přijdou otázky: Jak začít, Jak si to pamatovat, Jak vydržet. Sama jsem tento problém řešila a nyní Vám s radostí mohu předat pár cviků a triků, jak na to jít:

 • Dobře znám svůj obličej a vnímám jeho změny. Hledala jsem, co s tím, jak na to. Hledala jsem cestu, kudy. A našla - obličejová gymnastika. Aha, co nepoužíváš, zakrní, v tom je ten trik. Objev to byl veliký, jenže nikam nevedl. Jak to? Ve cvičení jsem nevytrvala a cviky si nepamatovala!
 • A jako na zavolanou jsem potkala expertku na obličejovou gymnastiku Blanku Makonovou, chodící důkaz toho, že cvičení obličeje funguje. Výsledky cvičení jsou patrné již do 2 týdnů! Je tu ale velké ALE: je třeba cvičit i potom! Její klientky se často vrhnou do cviků, nadchnou je viditelné změny a pak si dají padla. Další cvičení odkládají, až nakonec cviky zapomenou. Je na pamatování nějaký ten trik?
 • A tak vznikl tento kurz. Jdeme v něm na to jinak! Ukážeme Vám nejen cviky, ale prozradíme i triky, jak si je zapamatovat, skutečně si je zacvičit a cvičení si užít. V tom je jeho unikátnost - co se tu dozvíte, si zapamatujete a obličej se naučíte posilovat spontánně pomocí běžných gest.
Koučink a pohádky od Martina Dobešová, sebepoznání, zlaté pohádky a etologie řízení

PhDr. Martina Dobešová

Autorka kurzu Vidím krásu

Jmenuji se Martina Dobešová, jsem kouč, mentor a pohádkář. Pomáhám nahlédnout, co Vás brzdí a co s tím, podpořit Vás a doprovodit až k cíli. K získání nadhledu nad situací používám příměry a pohádky, které Vám situaci ozřejmí a tu fušku odlehčí. A co víc? Kreslím to. Vystihnu pro Vás řešení na jediném listu papíru.

etologierizeni.cz/martina-dobesova/
Koučink a pohádky od Martina Dobešová, sebepoznání, zlaté pohádky a etologie řízení

DiM. Blanka Makoňová

Lektorka obličejové jógy

Cviky pro obličej spolu se mnou představuje Blanka Makoňová, propagátorka obličejové gymnastiky, výživová poradkyně, autorka programů Sbohem vrásky a Skvěle ve svém těle. Blanka se k obličejové gymnastice dostala poté, co sama zvažovala operaci očních víček a její klientky trápily propadlé tváře. Jak jí to sluší i díky cvičení, posuďte sami.

blankamakonova.cz


Podpořit svou krásu můžete kliknutím na toto tlačítko ↓↓↓

Koučink a pohádky od Martina Dobešová, sebepoznání, zlaté pohádky a etologie řízení

Kudy k lekcím

Už máte kurz a zapomněli jste přístup? Nezoufejte, počítačový skřítek si Vás pamatuje. Zkuste to tudy >>>

Mrkněte na promo

↓ ↓ ↓


Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video